Kontakt 696 088 649

Darmowa dostawa przy zakupie powyżej 299zł

Regulamin newsletter

Regulamin świadczenia usługi „natur-vita.pl Newsletter”

  1. Wydawcą Newslettera serwisu www.natur-vita.pl jest firma „Natur-Vita” Jolanta Firmanty 27-400 Ostrowiec Św. ul. Mickiewicza 18, woj. świętokrzyskie.
  2. W ramach ww. usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e–mail wysyłana jest przez serwis natur-vita.pl, w sposób cykliczny i bezterminowo informacja w formie listu elektronicznego (e–mail) zwana dalej „Newsletterem”.
  3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu, który za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie serwisu www.natur-vita.pl zapisze się na subskrypcję, podając swoje imię oraz adres e–mail i potwierdzi chęć otrzymywania informacji, poprzez aktywowanie linku zawartego w e–mailu wysłanym automatycznie na podany przez użytkownika adres, w celu weryfikacji poprawności informacji podanych podczas rejestracji.
  4. Brak potwierdzenia poprawnej weryfikacji adresu e–mail użytkownika, skutkuje usunięciem wprowadzonych danych do bazy.
  5. Zamówienie przez użytkownika Newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przyjęcie dodatkowych przesyłek zawierających ciekawostki biznesowe, oferty handlowe i promocyjne dotyczące działalności prowadzonej przez firmę Natur-Vita.
  6. Korzystanie przez użytkownika z usług świadczonych za pośrednictwem poczty elektronicznej jest uwarunkowane posiadaniem czynnego i poprawnie skonfigurowanego konta poczty elektronicznej.
  7. Każdy subskrybent „Newslettera” może zrezygnować jego otrzymywania poprzez kliknięcie linku obecnego w stopce każdej wiadomości.
  8. Adres e–mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim bez jego zgody.
DANE KONTAKTOWE

Firma Natur-vita

696 088 649
biuro@natur-vita.pl
27-400 Ostrowiec Św., ul. Mickiewicza 18 Czynne pon-pt 9-17, sobota 9-14

twityt face gplus

FORMULARZ KONTAKTOWY


preloader